název Divadlo U stolu - kliknutím se dostanete na Úvodní stranuscéna   |  rezervace vstupenek: | 542 123 425  
Úvodní stranaProgram Lidé Inscenace Akce - přesahy O divadle Napsali o nás Předplatné Přehlídka Sklepení KontaktyVečer pro Milana Kašubu a Petra Kořínka

Moravské jazzové duo v Divadle U stolu!

Milan Kašuba (kytarista, skladatel). Ač původně studoval hru na violu, dostal se záhy ke hře na kytaru a věnuje se jí celý život. Působil v divadle Večerní Brno, combu Gustava Broma a Leona Slezáka. Spolu s kytaristou J. Adamem vystupoval jako DUO-BRNO. Hrával se skupinou ORNIS a vystupoval a vystupuje i nadále s celou řadou významných hudebníků. Vystupoval s celou řadou vynikajících muzikantů, například s J. Audesem, R. Daškem, L. Deczim či G. Kočím. Na večeru 30.3. zahraje se svým dlouholetým přítelem a jedinečným kontrabasistou Petrem Kořínkem.

Petr Kořínek (kontrabas, skladatel).
Představuje již celou řadu let kontrabasovou špičku. Hrával ve skupině S+HQ, s L. Deczim ve skupině Jazz-Cellula, s R. Daškem, J. Stivínem, E. Viklickým. Představil se také po boku mnoha čelných osobností jazzové scény v zahraničí: K.Wheelera, H. Kollera, T. Scotta, J. Gardnera, A.Zollera a dalších.

Přijďte si užít nezapomenutelný hudební večer i Vy!

 
Statutární město Brno finančně podporuje Centrum experimentálního divadla, příspěvkovou organizaci. Činnost CED, p.o. se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.
© Centrum experimentálního divadla, p. o. - Divadlo U stolu, Zelný trh 9, Brno 602 00